KONST / Litografier / Färglitografi 13005114
nr 1300 5114
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad, numrerad 174/360. Motivet: 32x43 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:08:31
100 kr
150 kr
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand